Inženýr dodavatelské kvality (ž/m) okres Domažlice

Volná místa kvalita a kontrola jakosti okres Domažlice

Lokalita pracoviště: okres Domažlice, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro/strojírenství nebo podobné, odborná praxe v oblasti kvality a výrobních procesů je žádoucí
* Znalost standardů kvality jako IATF16949, VDA6.3, APQP, PPAP a nástrojů pro řešení problémů jako 8D, Ishikawa atd.
* Nezávislý pracovník s orientací na výsledky, analytickým, strukturovaným, proaktivním a flexibilním myšlením
* Obchodní znalost angličtiny, němčina výhodou
* Velká ochota cestovat po celém světě

Nabízíme

* Zaměstnání ve stabilní společnosti, práce v moderním prostředí
* Perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu
* Zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy
* Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti
* Dovolená nad rámec zákoníku práce
* Příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně
* Finanční bonusy k životním a pracovním jubileím
* Dotované závodní stravování
* Firemní posilovna zdarma
* Firemní kulturní akce
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

* Vyhodnocování kvality dodavatelů
* Preventivní a reaktivní rozvoj kvality dodavatelů elektromechanických komponentů a průběžný monitoring jejich úrovně kvality, klíčová osoba pro řešení reklamací
* Zajištění shody se všemi specifikacemi a standardy s použitím správných metodologií APQP a PPAP v nových i aktuálních projektech
* Provádění auditů u dodavatelů
* Odpovědnost za kvalitu výběru dodavatelů, jako je provádění studií technické proveditelnosti a schvalování procesů pro dodavatele
* Spolupráce s odděleními napříč společností a divizí

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová