Operátor výroby - / Оператор виробництва Rakovník

Volná místa Rakovník Volná místa automobilový průmysl Rakovník

Plat: 23300 - 34300 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rakovník, Středočeský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Spolehlivost, pravidelnou docházku a týmovou práci / Надійність, регулярне відвідування та робота в команді
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu / Готовність працювати в тризмінному режимі

Nabízíme

23 300 Kč Základní mzda / 23 300 крон Основна заробітна плата
2 000 docházkový bonus / 2 000 бонус за відвідування
1 000 bonus osobního hodnocení / 1 000 бонус мотиваційний
3 000 bonus produktivita / 3 000 бонус за продуктивність
5 000 Příspěvek na ubytování / 5 000 компенсація на проживання
Dotované závodní stravování v areálu společnosti / Субсидоване корпоративне харчування на території компанії

Náplň práce

Obsluhuje strojní zařízení a efektivně se podílí na plnění výrobního plánu / Експлуатуватимете виброничі машини та ефективно сприятиме виконанню виробничого плану
Obsluha a zakládání materialu do strojního zařízení / експлуатація та завантаження матеріалів до виробинчої машини

HUMAN ASSET s.r.o.

Rejskova 219/1
Plzeň

Kontaktní osoba:
Volodymyr Pahula