Asistent/ka ředitele Moravičany

Volná místa Moravičany Volná místa administrativa Moravičany

Lokalita pracoviště: Moravičany, Olomoucký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
• zkušenosti v administrativě,
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office),
• reprezentativní vystupování,
• flexibilní časovou dobu,
• aktivní řidičský průkaz skupiny B,
• organizační schopnosti,
• zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme

• roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS,
• dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 40 Kč/oběd),
• odměny při pracovních a životních jubileích,
• hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka,
• poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka,
• zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti,
• 5 týdnů dovolené.

Náplň práce

• organizace diáře a schůzek ředitele,
• příprava prostorů pro firemní schůzky a porady,
• evidence, třídění a vyřizování e-mailové, telefonní i datové korespondence,
• evidence interních dokumentů společnosti,
• příprava podkladů na porady,
• administrativní zajištění chodu sekretariátu,
• spolupráce s kolegy,
• krátké pracovní výjezdy.

Logaritma a.s.

Moravičany 373
Moravičany

Kontaktní osoba:
Bc. Iveta Jakubů   771269201