Kudy autem do nové práce? A jak dlouho mi to bude trvat?

18.4.2012 | Pavel Pola

Zobrazte si doporučené nabídky práce na mapě a podívejte se, kudy vede cesta.

Podle vašich reakcí se nové doporučování vhodného zaměstnání dost ujalo. Připravili jsme ještě další vylepšení - zobrazení nabízených míst na mapě, abyste si mohli lépe představit, kde se inzerovaná pracovní pozice nachází a zobrazení doporučené trasy do práce, včetně vzdálenosti a odhadovaného času stráveného na cestě. Aby to ale fungovalo, tak je nutné mít správně vyplněnou adresu pro dojíždění.

Zobrazení nalezených pozic na mapě je jednoduché - stačí kliknout na odkaz "Zobrazit na mapě" (viz 1. na obrázku), poté se 20 aktuálně vylistovaných inzerátů zobrazí na mapě v okolí Vašeho bydliště (je-li samozřejmě zadáno), jak ukazuje následující obrázek. Na mapě najdete naznačenou domovskou pozici (zelený kouřící domeček), okruh vyhledávání a rozmístěné ikonky nabízených míst. S mapou lze volně pohybovat, přibližovat a oddalovat. Kliknutím na fialové "D" lze zobrazit detaily nabízeného místa. V levém sloupci jsou jednotlivé inzeráty, přičemž lze zobrazit jejich detailní umístění a celý text inzerátu (a samozřejmě pohodlně zobrazit dalších 20 inzerátů).

Pokud chcete zobrazit doporučenou trasu automobilem do práce a odhadovanou dobu strávenou na cestě, tak klikněte ve výpisu inzerátů na zelený odkaz vzdálenosti (viz 2. na obrázku). Poté se Vám zobrazí navrhovaná trasa, včetně vzdálenosti a odhadované doby dojíždění (jak ukazuje následující obrázek).

Budeme opět moc rádi za Vaše postřehy, nápady a náměty, jak se Vám tato nová funkce líbí.

Zpět na blog