Co se chystá?

Vyhledávání v životopisech je na spadnutí

16.10.2008 | OCi |

Rozhodli jsme se spustit další službu, která usnadní hledání zaměstnanců - vyhledávání v životopisech.

Během několika týdnů plánujeme spuštění nové funkce portálu www.spravnykrok.cz, která registrovaným firmám umožní vyhledávání životopisů jejich potencionálních nových manažerů, obchodníků, projektantů, účetních, atd. Původně jsme plánovali spustit toto vyhledávání značně později, ale vzhledem k tomu, že uživatelů, kteří se zaregistrovali a zadali svůj životopis, je již dost na to, aby mělo pro firmy smysl v nich vyhledávat, rozhodli jsme se tuto službu spustit mnohem dříve. Podobně jako u inzerátů, i vyhledávání v životopisech bude zdarma, pouze kontaktní údaje na konkrétní uchazeče budou zpoplatněny částkou 90,-Kč.

Co se chystá do budoucna?

4.8.2008 | PPl |

Zajímá vás, co se ještě všechno plánuje? Tak pojďte, nahlédneme spolu do naší interní kuchyně...

Vyhledávání v CV

V první řadě plánujeme zpřístupnit databázi CV a umožnit v ní prohledávání. K tomu je samozřejmě zapotřebí, abychom už nějaká CV od reálných uživatelů měli, takže to nebude hned, ale určitě se dočkáte.

Vyhledávání podle měkkých kritérií

Při vyhledávání nového zaměstnání jsou důležité i další faktory, které někdy můžou rozhodovat o tom, kam se uchazeč nakonec vydá. Plánujeme podle nich i vyhledávat (např. Najdi firmu, kde vládne sportovní duch).

Vyhledávání podle hodnocení firem

Inzerát a měkká kritéria můžou přímo ovlivnit inzerenti (firmy) tím, co zadají. Ale hodnocení zaměstnanců je o skutečných lidech, kteří ve firmě pracovali nebo pracují. Jejich názor (anonymizovaný) může taky potenciálním uchazečům pomoct v rozhodování, kam se podívat a kam ne.

Fakturace a reporty

Abyste měl přehled, kolik to všechno stálo, tak budete mít přístup do vystavených faktur a podkladů, na základě kterých byly vystaveny. Budete si je moct stáhnout v PDF a vytisknout.

Část pro uchazeče

To je samozřejmě velká spousta funkčnosti, včetně takových lákadel, jako je DREEMindex, DREEMnet, apod. Mohli bychom se o tom dlouze rozepisovat, ale raději si to necháme jako překvapení.

Toto jsou samozřejmě ty nejzásadnější změny a novinky, ty menší, které jsou zveřejňovány průběžně, popisujeme v dalších příspěvcích.