Správný krok promo

Správný krok na ČT24

9.6.2009 | OCi |

Minulý týden proběhl kulatý stůl zaměřený na sociální sítě a personální portály. Na akci dorazily desítky novinářů včetně ČT.

K čemu a jak využívají personalisté sociální sítě? Jak se trh práce mění v souvislosti se sociálními sítěmi? Proč jsme vlastně propojovali Správný krok s Facebookem? Co plánujeme do budoucna? O tom všem diskutoval Ratibor Líbal, výkonný ředitel Správného kroku a David Krajíček, Managing Partner společnosti Krajíček&Associates; spolu s desítkami novinářů.

Nu, a jelikož přijeli i z televize, a to české, a natočili a sestříhali a pak i odvysílali, byla by škoda se nepochlubit, uznejte.

Příspěvek o Sociálních sítích v čele s Facebookem a jeho propojení se Správným krokem začíná ve 12:20 min. Ekonomika24, 4.června 2009.

Hodnocení firem se ujalo

3.6.2009 | OCi |

Uživatelé nalepili svým zaměstnavatelům k dnešnímu dni již téměř 15 tis nálepek více než 3 100 firmám. Pozitivní na tom navíc je, že většina nalepených nálepek je kladných. Ne, že by se záporné nálepky nelepily, ale není jich zdaleka tolik, kolik by se dalo očekávat.

Inu posuďte sami:

Počet zelených (kladných) nálepek: 5 550
Počet oranžových (neutrálních) nálepek:5 130
Počet červených (negativních) nálepek:3 760

O co méně červených nálepek firmy obdržely, o to zajímavější komentáře k nim lidé připojili. Přikládáme pár na ukázku:

„nesmí se mluvit, jinak vas rozsadí“

„preferování vlastní manželky na úkor ostatních“

„mladí a schopní tu nemají šanci před falešnýma babiznama“

„Dr. Rath je někomu příjemný?“

„Ve větším bordelu sem ještě nedělal, kryminál hadr“

Všechny ostatní můžete shlédnout, pokud si projedete ohodnocené firmy.

A nezapomeňte, že můžete hodnotit také. Čím více nálepek, tím větší přehled budete mít o tom, jaké to v té firmě opravdu je, ještě než tam nastoupíte.

Počet odeslaných CV na zveřejněné inzeráty přesáhl 54.000!

1.4.2009 |

Zájem o portál Správnýkrok.cz mezi uchazeči neustále roste a roste také počet reakcí na inzerát. V současnosti zaznamenáváme více jak 100.000 návštěv za měsíc a 7500 registrovaných uživatelů. Počet CV, které uchazeči odeslali v reakci na naše inzeráty přesáhl hodnotu 54.000!

Chcete také dostat pár životopisů? Zadejte si zdarma inzerát na hledanou pozici a nastavte si, kolik chcete získat reakcí uchazečů. Za jeden životopis zaplatíte pouhých 90 Kč.