Co dělat v síti?

Kvalitní síť kolegů, kamarádů a známých je k nezaplacení. Jak si ji ale vybudovat?

Jak si pozvu prvního člověka?

Jsou vlastně dvě cesty:

  • Pokud víte, že je dotyčný na SPRÁVNÉM KROKU už zaregistrovaný, tak stačí kliknout na Vyhledat kontakty a zadat jeho jméno a příjmení.
  • Pokud si nejste jistý/á, tak klikněte na Pozvat kontakty, kde už kromě jména a příjmení potřebujete zadat ještě e-mail, na který odešleme pozvánku do DREEMnetu.

Při zvaní je potřeba říct, v jakém vztahu se zvanou osobou jste - to se používá třeba při psaní doporučení (může psát jen nadřízený podřízenému). Pak už jen stačí počkat, až Vás dotyčný/á schválí.

Neschválené kontakty

Pokud někoho pozvete, je potřeba, aby s tím dotyčný/á souhlasil/a, aby byla síť kvalitní a nesloužila jiným účelům (např. spammerům). Dokud souhlas nezískáte, tak uvidíte zvaného jen v neschválené podobě (není vidět celé jméno a nejde využívat žádné další funkce). Pokud Vám souhlas neudělí do dvou týdnů, tak tu žádost vymažeme a musíte to zkusit znovu...

Co můžete podnikat v síti?

Jakmile je kontakt schválený, získáte přístup k mnoha dalším funkcím:

Pošlete zprávu

Můžete komukoliv ve své síti poslat zprávu, která se mu jednak zobrazí v interní poště a jednak mu dorazí na jeho e-mail, který zadal.

Odstraňte ze své sítě

Když už někoho nechcete ve své síti mít, můžete si ho odstranit. Neboj, nedozví se o tom...

Změnit vztah

Je celkem pravděpodobné, že se někdy nějaký vztah může změnit. Z podřízeného se stane kamarád, z nadřízeného kolega a tak dále... Tahle funkce je tady proto, abyste to mohl mít v pořádku.

Zobrazit kontakty

Je občas zajímavé zjistit, že máte společné známé, můžete takto např. najít dávné kolegy nebo spolužáky. Každopádně může být zajímavé se podívat na to, koho má ve své síti.

Zobrazit vizitku

Můžete si zobrazit vizitku dotyčné/ho a zjistit, kde třeba pracuje nebo jaké má koníčky.

Co se děje v síti

Čím víc lidí budete mít ve své síti, tím zajímavější bude sledovat, co dělají. Na nástěnce si můžete nechat vypisovat události, co Vaši známí udělali - např. koho pozvali do sítě, do jaké vstoupili skupiny, apod.