Máte už svůj profesionální životopis?

Zde je několik důvodů, proč mít životopis právě u nás...

Je to zdarma!

Pro uchazeče jsou veškeré naše služby zcela zdarma. Neplatíte nic za registraci ani za umístění životopisu. Provoz našeho serveru platí zaměstnavatelé, kteří Vás chtějí zaměstnat a kupují si Vaše kontaktní údaje na základě Vašeho životopisu. Vy neplatíte nic.

Snadné vyplnění životopisu

V našich formulářích se neztratíte - u každého políčka je k dispozici nápověda. Automaticky Vám budeme našeptávat vhodné zadání. Kontrolujeme, jak jste životopis vyplnili a upozorňujeme Vás na nejdůležitější místa, kterým byste měli věnovat pozornost. Víme, na co se personalisti nejčastěji zaměřují a upozorníme Vás na to.

Inteligentní doporučování vhodné práce

Chcete pracovat ve stejném oboru jako doteď? Nebo chcete změnit práci a jít dělat něco jiného? V obou případech Vám dokážeme doporučit vhodnou práci. Samozřejmě s ohledem na Vaše platové požadavky a lokalitu, kde chcete pracovat. Vyzkoušejte si to, opravdu to funguje!

Pomáháme si navzájem

Vypadají nabídky firem navenek lákavě? Ale jak to v nich chodí doopravdy? Můžete anonymně ohodnotit svého zaměstnavatele, což může pomoci ostatním v jejich rozhodování. Chtěli byste vědět, jak to funguje v nějaké firmě, ale neznáte nikoho, kdo by Vám mohl odpovědět? Nevadí, napište dotaz a počkejte, až ho zodpoví kdokoliv, kdo ve firmě pracuje nebo pracoval. Pokud sami chcete pomoci ostatním, stačí, když se přihlásíte k odpovídání. Navzájem si tak můžeme pomoci.

Profesionální vzhled

Váš životopis je Vaší vizitkou, proto klademe maximální důraz na to, aby vypadal profesionálně - aby tam nechyběly žádné podstatné informace a byl elegantní a přehledný. Dobře vypadajícím strukturovaným životopisem uděláte dojem na personalisty, kteří ho budou číst. Za ten náš se určitě nebudete stydět.

Chráníme Vaše soukromí i osobní data

Chápeme, že Vaše osobní data jsou velmi citlivá a proto s nimi nakládáme s maximální opatrností. Vaše osobní údaje svěříme jen opravdovým zájemcům o Váš životopis. Pokud chcete maximální soukromí, zaručujeme Vám, že Vás nikdo nebude obtěžovat žádnými nevyžádanými nabídkami. Nastavte si jednu ze tří úrovní soukromí podle Vaší situace.

Stovky oslovených uchazečů každý den

Denně dojde na Správném kroku ke stovkám oslovení mezi zaměstnavateli a uchazeči. Ve Vašem profilu uvidíte přehlednou statistiku, kolikrát byl Váš životopis vyhledán, kolikrát si ho zaměstnavatelé prohlídli a kolik se jich nakonec rozhodlo na Vás zakoupit kontaktní údaje.

Životopis na celý život

Životopis není jednorázová záležitost, ale bude Vás provázet celý život. Proto je dobré mít ho na jednom místě, průběžně ho doplňovat o nově nabyté zkušenosti a mít ho vždy po ruce, když ho budete potřebovat. Ještě studujete nebo jste čerstvým absolventem? Pak je ta pravá chvíle na jeho založení. Už pracujete a máte za sebou školení, právě jste dokončili projekt nebo jste byli povýšeni? Zapište si to do životopisu, ať to nezapomenete.

Registrace uživatele
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nám určitě napište, rádi Vám odpovíme.