Chráníme Vaše soukromí - viditelnost životopisu

Pomocí viditelnosti můžete nastavit, kdo a za jakých podmínek může číst Vaši veřejnou vizitku. Jsou možné tři stavy: Hledám práci, Nehledám práci a Jsem neviditelný.

Hledám práci

Váš životopis je přístupný pro všechny inzerenty, kteří Vás mohou oslovovat s nabídkami práce.
Pokud aktivně hledáte práci, je tento stav přesně pro Vás.

Pasivní režim

Speciální variantou tohoto stavu je tzv. pasivní režim. Ten si můžete buď sami nastavit, nebo jsou do něj automaticky převedeni uchazeči, kteří svůj životopis aktualizovali naposledy před více než dvěma měsíci. Při nastaveném pasivním režimu se výrazně snižuje šance, že Váš životopis inzerenti najdou - mezi životopisy v pasivním režimu vyhledávají jen zřídka. Zároveň nemají možnost se dostat k Vašim kontaktním údajům. Mohou Vám pouze prostřednictvím portálu Správnýkrok.cz napsat vzkaz a bude na Vašem rozhodnutí, zda jim své kontaktní údaje poskytnete.

Tento režim si nastavte tehdy, když práci aktivně nehledáte, ale pokud by se naskytla zajímavá nabídka, tak byste o ni uvažovali.

Nehledám práci

Váš životopis je přístupný pouze pro lidi v DREEMnetu, kteří Vás mohou vyhledat podle jména a propojit se s Vámi do sítě. Inzerenti Vás však při vyhledávání a procházení životopisů nenajdou. Tento režim si nastavte ve chvíli, kdy jste naprosto spokojení a práci vůbec nehledáte, ale chcete se aktivně potkávat se svými kolegy na naší síti.

Jsem neviditelný

Váš životopis je zcela nepřístupný, nikdo nevidí žádné Vaše údaje. Ani lidé při hledání podle jména, natožpak inzerenti při hledání v životopisech. Tento režim zaručuje maximální soukromí a slouží hlavně pro trvalé uchovávání životopisů a jejich průběžnou aktualizaci.

Jak mohu zjistit/změnit svoji viditelnost?

Přihlášený uživatel zjistí svoji viditelnost v pravém horním rohu obrazovky - je zde uvedeno "Hledám práci", "Nehledám práci" nebo "Jsem neviditelný". Tento text je zároveň odkazem, po kliknutí na něj můžete nastavení své viditelnosti upravit.