Hledám zaměstnance

SPRÁVNÝKROK.CZ je nový způsob hledání kvalifikovaných pracovníků, kdy platíte pouze za skutečné zájemce. Cílem je maximálně efektivně propojit nabídku a poptávku po pracovních silách. Jste spokojeni s fungováním HR trhu v České republice? My nejsme. Proto jsme přišli se špičkovou technologii a výsledkem je nový portál SPRÁVNÝ KROK, který změní váš pohled na recruitment nových lidí.

Vyhledávání kandidátů

Prohledávejte databázi životopisů zcela zdarma.

Registrací získáváte přístup do databáze životopisů, která neobsahuje kontaktní údaje uchazečů. V této databázi lze anonymní uchazeče zdarma filtrovat a vybírat. V okamžiku, kdy se rozhodnete uchazeče kontaktovat, zobrazíte si jeho kontaktní údaje stisknutím tlačítka Zobrazit. Životopis potom zůstane na portálu přístupný včetně kontaktních údajů po dobu 2 měsíců.

Jak funguje inzerce

1. Zadejte inzerát ZDARMA

Můžete zadat libovolný počet inzerátů na volná místa zcela zdarma. Nabízenou pozici popište co nejlépe, a to včetně přesné lokace a dalších informací. Čím přesněji nabídku zadáte, tím přesněji ji dokážeme zacílit na toho pravého uchazeče, a tím efektivnější nabídka bude.

2. Zobrazení inzerátu - také ZDARMA

Potenciální zaměstnanec zadá své požadavky. Pokud vámi zadaný inzerát odpovídá těmto požadavkům, je zobrazen ve výsledcích vyhledávání, a to stále ZDARMA. Jak vysoko se v těchto výsledcích vyhledávání zobrazí? To záleží především na relevanci. Tedy na tom, jak přesně pasuje k požadavkům uchazeče a jak kvalitně jste inzerát vyplnil/a.

3. Reakce uchazeče - rovněž ZDARMA

Když kdokoliv zareaguje na Vaši nabídku, máte to pořád zadarmo, nic neplatíte.

4. Vysoká relevance uchazečů

O výsledku vyhledávání uchazečů v inzerátech rozhoduje jen a pouze relevance nabídky. Čím přesněji tedy inzerát zadáte, tím efektivnější bude jeho zobrazení a tím spíše oslovíte právě toho pravého člověka. Inzeráty se zobrazují uchazečům jen v případě, že odpovídá lokalita hledání a jeho / její požadavky. Nezobrazujeme tedy nabídku lidem, kteří o ni nemají zájem.

5. Plná kontrola nad kampaní

Kdykoli můžete inzeráty měnit, zastavovat, znovu spouštět, rušit. Máte plnou kontrolu nad průběhem kampaně. Víte, kolikrát byl inzerát vyhledán, kolikrát byl zobrazen detail a kolik uchazečů zareagovalo posláním CV a kontaktu. Kdykoli lze inzerát pozastavit, znovu spustit či zcela zrušit.

6. Jak správně inzerovat

Doporučujeme specifikovat inzerát co nejkonkrétněji a nejpřesněji. Maximálně jej tím zefektivníte, protože se bude zobrazovat a klikat na něj budou pouze ti, kterým je určen. Vyplňte tedy co nejvíce informací. Obzvláště důležité je:

  • Místo výkonu práce – doba dojíždění je jedním z hlavních parametrů hledání zaměstnání.
  • Název pozice a jeho alternativní názvy.
  • Výše nabízeného platu.

O výsledcích kampaně mám neustále přehled. Kdykoli mohu kampaň přerušit, zastavit či znovu rozběhnout. Finanční limity, které si nastavím, mi zaručují, že nikdy nepřekročím svůj rozpočet. Ať už pro danou pozici či celou náborovou kampaň obsahující třeba desítky pozic.

Co z toho vyplývá

  • Neplatíte vůbec nic - ani za inzerci, ani za vhodné kandidáty a uchazeče!
  • Můžete zadat libovolný počet inzerátů.
  • Čím kompletněji a lépe inzerát sestavíte, tím účinnější bude. Bude se totiž zobrazovat pouze těm uchazečům, kteří mají na tuto pozici vhodné předpoklady a mají o ni zájem.

Ceník

Jakýpak ceník? Copak jsme už několikrát neřekli, že to je všechno doopravdy a úplně zadarmo?