Společnosti a divize

Společnosti a divize mají dvě hlavní funkce, které se liší podle toho, jestli se jedná o inzerenta, nebo personální agenturu.

Inzerenti (společnosti)

Společnosti, které mají více organizačních složek (např. různé divize, dceřiné společnosti apod.), si prostřednictvím této administrace můžou nadefinovat jednotlivé organizační jednotky a inzeráty k nim přiřazovat. Ve výpisech inzerátů se inzeráty budou seskupovat podle toho, ke které organizační jednotce jsou zadány.

Při zadávání inzerátu je na začátku zjednodušený výběr místa výkonu práce nebo sektoru podnikání.

Personální agentury

Personální agentury si prostřednictvím této administrace můžou nadefinovat všechny firmy, které zastupují. Ve výpisech inzerátů se inzeráty budou seskupovat podle toho, za kterou zastupovanou firmu jsou zadány.

Při zadávání inzerátu je na začátku zjednodušený výběr místa výkonu práce nebo sektoru podnikání. Pokud agentura podává inzerát za tuto společnost anonymně, je možné to rovněž při podávání inzerátu zaškrtnout - pak se inzerát bude jevit, jako by byl podaný samotnou agenturou, i když interně je pochopitelně se zvolenou firmou propojen.

Místo výkonu práce

Pokud firma nabízí práci ve svých stabilních provozovnách, můžeš uvést přesnou adresu - pak budeme schopni uchazečům nabídnout práci přesně podle jejich požadavků (max. dojezdová vzdálenost). Pokud nemůžete přesnou adresu uvést, vyplňte alespoň město nebo kraj (dojezdová vzdálenost se pak bude počítat od středu města, resp. kraje).

Když se u adresy objeví malý žlutý vykřičník, znamená to, že jsme takovou adresu nedokázali lokalizovat na mapě, a tudíž nebude možné inzeráty na této lokalitě vyhledávat podle vzdálenosti.