Specialista/tka marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost goNET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista/tka marketingu.

Místo výkonu práce: Úprkova 25, Ostrava - Přívoz Kontaktuje nás na emailu kontakt Při emailové komunikaci prosíme do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy. Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta/ku. Pozice je vhodná pro zapálené kandidáty/ky, s reprezentativním vystupováním, kteří rádi komunikují s lidmi, chtějí zkoušet nové prodejní kanály, výzvy a učit se nové věci. Navíc jsou schopní připravit text a prezentaci dle požadavků. O firmě: Firma goNET vznikla v roce 1996 a již od svého vzniku se začala zabývat vývojem internetových aplikací pro firmy (firemní prezentace, virtuální obchodní domy). Od roku 1998 vlastníme doménutvprogram.cz, pro kterou jsme začali jako první na internetu zpracovávat data televizního programu. V současné době se jedná o největší stránky s televizním programem v ČR. V roce 2010 jsme začali provozovat web UkažSlevy.cz, který sdružuje slevy několika set slevových serverů. Nabídky jsou každodenně manuálně kategorizovány (určení lokality a typu slevy), aby se uživatelům co nejpřesněji zobrazovaly jen ty, které ho zajímají. Nejnovějším projektem je zprovoznění platebního systému Plať-mobilem.cz, který slouží pro zprostředkování plateb mobilním telefonem až do výše 1500Kč/platba. V roce 2014 jsem zprovoznil web Dobrodruh.cz, který se zaměřuje na cestovatelské rady pro dobrodruhy. Na chodu a neustálém zlepšování služeb se podílí 20 lidí. Díky kvalitě a aktuálnosti patří naše stránky do první ligy českých webů s měsíční návštěvnosti přes 1,4 milionů lidí. Náplň práce: Rozvoj prodejních kanálů nového produktu se silným potenciálem www.Lepší.TV - nová dimenze sledování televize. Nabízíme: Perspektivní a zajímavé zaměstnání, stravenky, mobil, notebook, lepší.tv, firemní akce, bonusy dle výkonů, moderní pracovní prostředí.

Společnost

goNET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úprkova 1, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti goNET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost goNET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému