Všeobecná sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra.

Požadavky: osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce. Nabízíme: zázemí stabilní a profesionální organizace, zajímavou, smysluplnou a kreativní práci, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou. Plat: 10. platová třída od 22.870,- Kč (dle praxe), po zkušební době osobní ohodnocení, mimořádné odměny, příplatky dle zákoníku práce. Další benefity: příspěvky z FKSP - poukázky, závodní stravování, možnost bezúroční zápůjčky, vzdělávání spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness Bližší informace podá: p. Bašková (kontakt, kontakt nebo p. Andrejsová (kontakt, kontakt)

Společnost

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Lokalita pracoviště

Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 870 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému