Všeobecná sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra.

Požadavky: svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, bez odborného dohledu v rozsahu §5 odst. 1 a 2 zákona č. 96/2004 Sb., 3 roky praxe v zařízení sociálních nebo zdravotnických služeb. Znalosti: vyhl. č. 134/1998 Sb., zákon č. 258/2000 Sb., vyhl. č. 137/2004 Sb., vyhl. č. 385/2006 Sb., zákon č. 101/2000 Sb., orientace v zákonu č. 108/2006 Sb. a vyhl. č. 505/2006 Sb., znalost práce na PC, MS Office, schopnost vytvářet interní dokumenty, ochota se dále vzdělávat. Zdravotní průkaz. Osobnostní předpoklady: výborné org. a komunikační schopnosti, odolnost proti zátěži, samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové spolupráce, svědomitost, flexibilita, iniciativa, trpělivost a empatie. Náplň práce: individuální péče o uživatele, vedení ošetřovatelské dokumentace, evidence výkonů pro zdr. pojišťovny, aktivizace uživatelů. Plat: 10. platová třída od 22.370,- Kč (dle praxe), po zkušební době osobní ohodnocení, příspěvky z FKSP, závodní stravování, mimořádné odměny, příplatky dle zákoníku práce. Přihláška bude obsahovat: jméno, příjmení, datum a místo narození, st. příslušnost, trvalý pobyt, číslo občanského průkazu, telefonický a e-mailový kontakt, datum a podpis zájemce.

Společnost

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Lokalita pracoviště

Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 370 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému