Dělník/ce v realizaci zeleně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Beatrice Mádrová hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v zahradnictví - dělník/ce v realizaci zeleně.

Nástup možný IHNED. Pozn: Z důvodu manipulace s břemeny o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky (07,00 - 16,00hod.) na čísle kontakt- paní Beatrice Mádrová; - osobně (v pracovní dny 06,15 - 6,45hod.) na adrese: Beatrice Mádrová, Loučská č.p. 503/31, 751 31 Lipník nad Bečvou

Společnost

Beatrice Mádrová

Lokalita pracoviště

Loučská 503, 751 31 Lipník nad Bečvou (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 500 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Beatrice Mádrová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Beatrice Mádrová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému