Švadlena

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRISHKO DANCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - švadlena.

Místo výkonu práce: Mikulandská č.p. 122/4, Nové Město, 110 00 Praha 1. Kontaktní osoba: paní Rypková Zuzana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt. ZASLAT CV!!! ZAMĚSTNAVATEL KONTAKTUJE UoZ OHLEDNĚ PŘÍPADNÉHO POHOVORU. Mezinárodní stabilní společnost Grishko zabývající se výrobou a prodejem baletního oblečení přijme švadlenu na plný úvazek. Požadujeme praxi s šitím z pružných materiálů, spolehlivost, pečlivost a samostatnost. Nabízíme zázemí stabilní společnosti a odměny dle výkonu.

Společnost

GRISHKO DANCE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mikulandská 122, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 600 - 20 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRISHKO DANCE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRISHKO DANCE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému