OBCHODNÍK PRO AKVIZICI NOVÝCH SMLUV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká Regionální Energetika a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin - obchodník pro akvizici nových smluv.

Náplň práce: - příprava a realizace nabídky cenové optimalizace pro koncové zákazníky - komunikace s novými a potenciálními zákazníky - řešit související administrativu - reportování denních a měsíčních aktivit Požadujeme: - aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy - samostatnost, odpovědnost, spolehlivost - vlastní nápady, jak práci dělat lépe Nabízíme: - zdarma Vás rádi zaškolíme i bez praxe - perfektní příležitost pro budování kariéry a karierní růst - zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR - přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených - velmi zajímavé mzdového ohodnocení - 7 navolaných schůzek za den - služební vůz s proplacenými PHM - bonusy Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 9.00 do 15.00 hod. Osobní pohovory se zájemci o práci probíhají pouze v sídle firmy v Pardubicích

Společnost

Česká Regionální Energetika a.s.

Lokalita pracoviště

Liberec, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká Regionální Energetika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká Regionální Energetika a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému