mzdová účetní (Praha)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Státní zemědělský intervenční fond hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - mzdová účetní (praha).

Místo pracoviště: Ve Smečkách 33, Praha 1. Kontaktní osoba: paní Kašparová Tereza Bc., e-mail: kontakt. Náplň práce: Referent kompletně zpracovává a vede platovou agendu v rámci tříčlenného týmu (cca 1 300 zaměstnanců), zpracovává nemocenské, ošetřovné, peněžní pomoc v mateřství, exekuce a dalších srážky z platu. Mzdová účetní odpovídá za dodržování termínů, zpracovává roční zúčtování daní, zpracovává statistiky, vystavuje potvrzení pro potřeby zaměstnanců, komunikuje s příslušnými úřady (ČSSZ, FÚ, ZP). Mzdová účetní také poskytuje poradenství zaměstnancům organizace v platové oblasti. Požadujeme: - vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu Nabízíme: - systemizovanou platovou třídu 10., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů - 5 týdnů dovolené - 5 dní zdravotního volna - pružnou pracovní dobu - služební poměr na dobu neurčitou - příjemné pracovní prostředí - stravenky v hodnotě 100 Kč (zaměstnanec hradí 28 Kč) - každoroční školení zaměřené na změny legislativy - mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 590 - 27 950 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Státní zemědělský intervenční fond výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Státní zemědělský intervenční fond o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému