Finanční manažer/-ka Fundraiser/-ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SDR.PRO POMOC MENT.POST hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - finanční manažer/-ka fundraiser/-ka.

Místo výkonu práce: Karlínské náměstí č.p. 59/12, Karlín, 186 00 Praha 86 Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, z. s. hledá do svého týmu finančního manažera/ku - fundraisera/ku. Naše organizace hájí práva a zájmy lidí s mentálním postižením na celostátní úrovni. Sdružujeme víc než 7000 členů z 57 pobočných spolků přítomných ve 13 krajích ČR. Prosazujeme změny, které pozitivně ovlivňují život lidí s mentálním postižením a jejich blízkých a pomáháme lidem s mentálním postižením a jejich blízkým žít tak, aby byli plnohodnotnými členy společnosti. Vytváříme pro lidi s mentálním postižením a jejich blízké prostor pro vzájemné setkávání, sdílení zkušeností a řešení problémů. SPMP ČR je také aktivní na mezinárodní úrovni a spolupracuje se sesterskými organizacemi hlavně v Evropě, ale i ve světě. Více najdete na kontakt Mezi hlavní úkoly finanční/-ho manažera/-ky patří: - Finanční plánování ve spolupráci s ředitelkou - Tvorba fundraisingové strategie, fundraisingového plánu a jeho naplňování - Komunikace se sponzory a donátory - Finanční řízení - Sledování možností grantů a dotací ve spolupráci s ředitelkou - Příprava rozpočtu, změny a vypracování finančních zpráv ve spolupráci s jednotlivými projektovými koordinátory - Sledování a kontrola čerpání rozpočtu/grantů - Příprava podkladů pro účetní Od vhodného kandidáta požadujeme: - VŠ - Zkušenosti s finančním řízením, případně s fundraisingem - Strategické myšlení, schopnost vytvořit vizi a plány - Iniciativu, samostatnost a pečlivost v rámci svých úkolů - Schopnost spolupracovat v týmu - Výborné komunikační a prezentační dovednosti - Znalost anglického jazyka výhodou - Zájem o sociální problematiku /problematiku lidí s postižením a jejich rodin - Ochota příležitostně pracovně cestovat Co nabízíme? - Smysluplnou práci v malém kolektivu - Flexibilitu v práci (práce z domova, flexibilní hodiny, …) - Možnost osobního rozvoje (školení, mezinárodní kontakty…) - Práci v centru Prahy v bezbariérové budově (v blízkosti Florence) - Nástup v květnu, případně i dříve - Nástupní mzda minimálně 27.000 Kč Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete naše požadavky, zašlete prosím do 31.3 strukturovaný životopis, včetně kontaktů na referenční osoby, a motivační dopis, proč se ucházíte o pozici v naší organizaci, na emailovou adresu kontakt. Vybraní uchazeči postoupí do druhého kola výběrového řízení, které proběhne v prvním dubnovém týdnu.

Společnost

SDR.PRO POMOC MENT.POST

Lokalita pracoviště

Karlínské náměstí 59, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SDR.PRO POMOC MENT.POST výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SDR.PRO POMOC MENT.POST o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému