VEDOUCÍ VÝROBY SUROVÉHO PEKTINU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Danisco Czech Republic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - vedoucí výroby surového pektinu.

VEDOUCÍ VÝROBY SUROVÉHO PEKTINU - PP na dobu neurčitou, nástup ihned - Náplň práce: organizace a řízení výroby; výrobní plánování; tvorba výrobního rozpočtu a sledování nákladů; optimalizace výrobního procesu a nákladů; implementace výrobních projektů řízení lidských zdrojů pro oblast výroby; zodpovědnost za bezpečnost práce, bezpečnost produktu a ochranu životního prostředí pro oblast výroby - Požadujeme: VŠ vzdělání chemicko-technologického směru (fakulta Potravinářské a biochemické technologie); aktivní znalost anglického jazyka; znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word, MS Access); zkušenost se softwarem SAP výhodou; řidičský průkaz skupiny B motivovanost, cílevědomost; analytické myšlení, samostatnost; dobré komunikační a organizační schopnosti; flexibilita a ochota učit se novým věcem, pečlivost; schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem - Nabízíme: motivační mzdové ohodnocení, různorodá práce v mezinárodním pracovním prostředí, sehraný pracovní kolektiv, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, možnost zahraničních stáží, systém zaměstnaneckých benefitů, firemní vzdělávací programy - V případě Vašeho zájmu zašlete životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Palackého 6, 503 03 Smiřice (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • databázové systémy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Danisco Czech Republic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Danisco Czech Republic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému