Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Místo výkonu práce: Hl.m. Praha Kontakt: Rosman Jana, e-mail: kontakt Na tuto pozici hledáme kandidáta, který má zkušenost v oblasti VMware Horizon, rozumí procesu automatizace v VMware vRealize Automation a Orchestrator. Ideálně umí skriptovat v Powershellu a má znalost MS Windows Client. Náplní role je inženýrstvý a udržba VMware Horizon infrastruktury, automatizace procesu za použití VMware vRealize Orchestratoru, developing Powershell scriptu pro operations týmy. Nový kolega bude součástí globálního týmu Virtualization, který se aktuálně skládá ze čtyř členů, a to v New Jersey a Singapuru. V současné době pracuje na 3 projektech, jedním z nich je i Citrix app. Tým také staví BC/DR řešení pro VDI. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

Společnost

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 90 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MSD IT Global Innovation Center s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému