Vývojáři softwaru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - vývojáři softwaru.

Místo výkonu práce: (hl. m. Praha) Kontakt: Rosman Jana, e-mail: kontakt, po e-mailové komunikaci - osobní kontakt na adrese firmy Svornosti č.p. 3321/2, Praha 5 Žadatel musí mít chuť učit se, ochotu pracovat s různými technologiemi, schopnost a ochotu podílet se na celém vývojovém cyklu (analýza, vývoj, zajištění kvality, dokumentace, dodání, provoz), být iniciativní, komunikativní, ochotný pracovat v agilním týmu (Scrum nebo Kanban), zkušenost s vývojem softwaru. Žadatel musí mít zkušenost s jazykem Java. Vítaná je zkušenost v programování ve Scala, znalost Hadoop (Spark, Hive, Sqoop, Impala), znalost Big Data. Praxe v prostředí Linux a Bash je vítána. Zájem o test driven development, kontinuální integraci, kontinuální dodávku, průběžný refactoring je výhodou. Vítaná je znalost AWS. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

Společnost

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MSD IT Global Innovation Center s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MSD IT Global Innovation Center s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému