PROJECT MANAGER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Atingo - partners for business progress hledá vhodného kandidáta na pozici Překladatelé a tlumočníci - project manager.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Holešovice, 170 00, Dukelských hrdinů č.p. 691/33 Kontakt: Lindová Olga Bc., tel.: kontakt, e-mail: kontakt, tel.kontakt Po - Pá 8:00 - 19:00 hod. náplň práce: vedení jednání s klienty při osobním setkání i telefonicky, samostatné řešení jednotlivých zakázek, příprava nabídek-cenových kalkulací pro klienty-příjem zakázek, práce s překladateli-zadávání zakázek ke zpracování a přebírání vyhotovených zakázek, koordinace práce externích a interních překladatelů a korektorů, práce s potenciálními překladateli, nábor nových a správa jejich databáze, fakturace jednotlivých zakázek, zápis vydaných faktur a vedení prvotního účetnictví, příležitostné obchůzky nabízíme: různorodou práci na hlavní pracovní poměr, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího rozvoje;intenzivní počáteční zaškolení; prosíme o CV v angličtině a v češtině, na jejichž základě pozveme uchazeče do druhého kola stravenky

Lokalita pracoviště

Dukelských hrdinů 691, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tlumočník, překladatel v oboru Komunikace, PR a media
Alternativní názvy profese: Překladatelé a tlumočníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

29.6.2017

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Atingo - partners for business progress výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Atingo - partners for business progress o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému