Obchodní reprezentant/ka pro český trh - Nové Město na Moravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SNAGGI Lighting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní reprezentant/ka pro český trh - nové město na moravě.

Pracovní náplň: - komunikovat s firemními klienty ohledně produktů a služeb společnosti - proaktivně vyhledávat a získávat nové zákazníky. Požadujeme: - vynikající komunikační, prodejní a prezentační schopnosti - praxe v oboru - jazykové znalosti - německý jazyk podmínkou - asertivní a čestné jednání - vytváření cenových nabídek - schopnost rychle se učit novým věcem a přizpůsobit se flexibilnímu prostředí Nabízíme: - samostatnou, zodpovědnou a dlouhodobě perspektivní práci - nadstandartní provizní ohodnocení bez omezení maxima - příjemné pracovní prostředí v mladé a dynamicky úspěšné společnosti Životopis zasílejte na e-mail: kontakt, kontakt

Společnost

SNAGGI Lighting s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drobného 301, 592 31 Nové Město na Moravě, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SNAGGI Lighting s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SNAGGI Lighting s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému