Obsluha internetového obchodu s dětským zbožím

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SONDER PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - obsluha internetového obchodu s dětským zbožím.

Místo výkonu práce: Poděbradova 61A, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte Po - Pá od 9.00 do 18.00 hod. na tel.: kontakt nebo pište na e-mail: kontakt Požadujeme: - znalost práce na PC, - příjemné vystupování, - ochota učit se novým věcem. - spolehlivost

Společnost

SONDER PROJEKT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 633, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 3 000 - 6 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SONDER PROJEKT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SONDER PROJEKT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému