CHIEF ENGINEER - MOTORY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ricardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje - chief engineer - motory.

místo výkonu práce: Thámova č.p. 289/13, Karlín, 186 00 Praha 8 kontakt: Martínková Marcela, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce " Odpovědnost za technické a obchodní vedení při přípravě a vývoji návrhů a dodání projektů v rámci Engines Product Group (benzínové, dieselové, velké užitkové motory) " Jednání se zákazníky, úzká spolupráce s obchodními a technickými týmy na získávání nových zakázek " Asistence při definování nových obchodních toků v oblasti motorů a rozvoj příslušných prodejních strategií " Poskytování technického vedení v rozvíjení obchodních příležitostí a příprava návrhů " Vývoj návrhů (dokumentace, plány, ocenění atd.) pro globální klienty prostřednictvím podpory managementu " Podpora rozvoje technologií a strategických produktových nabídek v oblasti motorů Požadujeme " Min. 5 let praxe v automobilovém prumyslu se specializací na motory " Zkušenosti s vývojem produktů, ideálně z velkovýroby " Schopnost vést a koordinovat týmy a řídit projekty " Velmi dobrá znalost Angličtiny (denní kontakt s rodilými mluvčími) Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Společnost

Ricardo Prague s.r.o.

Lokalita pracoviště

Thámova 289, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 000 - 120 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ricardo Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ricardo Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému