Řidiči autobusu v mezinárodní dopravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost P&P transport and travel agency s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - řidiči autobusu v mezinárodní dopravě.

Místo výkonu: Praha, ČR a Evropa Kontakt: Šimůnková Petra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt - prosím zaslat životopis Hledáme slušné řidiče autobusu pro naši zahraniční klientelu v rámci ČR a Evropy, pracovní doba pouze dle AETRu. Společnost disponuje novými busy do maximálního stáří 3 let. Požadujeme: - ŘP sk. D, platný PPZŘ, psychologické vyšetření , bezúhonnost, dochvilnost, odpovědnost, flexibilita, slušnost, vyučení v oboru automechanik výhodou, částečná znalost anglického jazyka. Nabízíme : Vysoké finanční ohodnocení, Zaměstnání na plný pracovní poměr, Pracovní doba pouze dle AETRu, Zázemí stabilní firmy (27 let na trhu), Přátelský a profesionální kolektiv, Vhodné i pro mimopražské řidiče. Životopisy prosím zasílejte na níže e-mail: kontakt nebo tel: kontaktp. Frost nebo p. Terš

Společnost

P&P transport and travel agency s.r.o.

Lokalita pracoviště

U plynárny 1290, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič autobusu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.7.2017

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • D - autobusy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P&P transport and travel agency s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost P&P transport and travel agency s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému