CALIBRATION ENGINEER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ricardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - calibration engineer.

místo výkonu práce: Thámova č.p. 289/13, Karlín, 186 00 Praha 8 kontakt: Martínková Marcela, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce " Koordinace prací na motorové a vozidlové brzdě " Organizace prací při optimalizaci dat řídících jednotek motoru (emise, jizdní vlastnosti, motorová diagnostika) " Vývoj technologií snižování emisí výfukových plynů " Pravidelná jednání se zákazníky a prezentace aktuálního stavu projektů " Příležitostné služební cesty - jednání se zákazníky, testování v různých klimatických podmínkách Požadujeme " VŠ vzdělání technického směru " Zkušenost se spoluprací s výrobci originálních součástí pro automobilový průmysl (OEM) " Zkušenost v následujících oblastech: " Úprava programu a optimalizace dat v řídící jednotce motoru za účelem plnění výkonových a legislativních požadavků (emise) " Optimalizace řízení technologií snižování emisí výfukových plynů " Hodnocení jízdních vlastností (z pohledu motoru, emisí) " Provozní diagnostika motoru " Velmi dobrou znalosti anglického jazyka (častá komunikace se zákazníky) " Základy používání a programování v MatLab/Simulink, INCA, Uniplot Uvítáme: " Zkušenosti z oblasti vývoje výkonových a emisních charakteristik motoru " Dobrou znalost podpůrných programů a řídících strategií motoru Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Společnost

Ricardo Prague s.r.o.

Lokalita pracoviště

Thámova 289, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ricardo Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ricardo Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému