DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - obsluha nakladače Litice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROVIA Kamenolomy, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - dělník ve výrobě nerudných surovin - obsluha nakladače litice.

Náplň práce: obsluha kolového nakladače při expedici kameniva Požadujeme: nástup ihned nejpozději však 1.12.2017, SOU vzdělání (horník, automechanik, opravář, zámečník, elektrikář,...), ŘP skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, flexibilitu, fyzickou zdatnost. Uvítáme: průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, praxi při hornické činnosti Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní mzda 21.000,- - 24.000,- Kč včetně 50 % prémií ze základní mzdy, náborový příspěvek 10.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, příspěvek na penzijní připojištění.

Společnost

EUROVIA Kamenolomy, a.s.

Lokalita pracoviště

Plzeň 508, 321 00 Plzeň 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROVIA Kamenolomy, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROVIA Kamenolomy, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému