TECHNIK PŘÍPRAVY MaR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost United Energy, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech - technik přípravy mar.

TECHNIK PŘÍPRAVY MaR Druh práce: - Příprava podkladů pro opravy a údržbu zařízení MaR - Specifikace materiálu, náhradních dílů a funkčních celků MaR pro údržbu - Identifikace závad v zařízení, koordinace při jejich odstraňování - Zadávání práce dodavatelům a kontrolní činnost - Správa dokumentace v elektronické i tištěné podobě Požadujeme: - ÚSO s praxí v oboru měření a regulace, elektrotechnika, automatizační technika - Praxe pro složení zkoušky způsobilosti pro činnosti na elektrických zařízeních v rozsahu § 7 vyhl. č. 50/1978 Sb. do 1 000V - Práce na PC - kancelářské aplikace Microsoft Outlook, Excel, Word. Dále Access, CAD, HELIOS Green - výhodou - Řidičský průkaz skupiny B - Logické myšlení a samostatné rozhodování - Samostatnost při plnění úkolů - Schopnost práce v týmu - Orientace ve výkresové a technické dokumentaci MaR - Znalost anglického jazyka - technická terminologie výhodou - Předpoklady pro sledování a osvojování si nových trendů v oboru NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc. HLÁSIT SE: první kontakt e-mailem: Praženicová Stanislava Bc., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Osobní jednání: Teplárenská č.p. 2, Komořany-po tel. domluvě.

Společnost

United Energy, a.s.

Lokalita pracoviště

Teplárenská 2, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • kancelářské programy
  • vyhláška 50 - §7

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti United Energy, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost United Energy, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému