Uklízeč/ka, balení výrobků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RUPA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč/ka, balení výrobků.

MV: Poslední č.p. 215/8,102 00 Praha 10-Hostivař Kontakt: Bc. Tomáš Rainet, tel.: kontakt(pracovní dny od 6:00 do 16:00), e-mail: kontakt, osobně po domluvě (do 15 hodin fyzicky na pracovišti) Vašimi úkoly bude: -Úklid výrobních i nevýrobních prostor (mytí podlahy, zametání ..) -manipulace a ukládání vyrobených boxů -balení boxů do fólií -etiketování výrobků Požadujeme: -základní vzdělání lépe vyučení nebo SŠ vzdělání (výhodou je strojní, technický nebo potravinářský obor) -Zdravotní způsobilost -manuální zručnost -ochotu pracovat ve směnném provozu -zodpovědný přístup k práci a dodržování pracovní disciplíny -týmová spolupráce -zkušenost v potravinářském provozu výhodou -nástup pokud možno ihned Zam. výhody: -motivující systém odměňování -dotovanou stravu -4 týdny dovolené -nákup výrobků za zvýhodněnou cenu -pracovní oděv

Společnost

RUPA, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Poslední 215, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 448 - 16 856 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RUPA, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RUPA, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému