Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Konstruktér výrobků

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

nabídka pracovní pozice pro našeho významného klienta v oblasti výzkumu a vývoje - Konstruktér výrobků, lokalita Nový Jičín.

Náplň práce

-         sestava detailních konstrukcí výrobků a design komponentů

-         obhajoba technických řešení, koordinuje zhotovení prototypů

-         příprava technické specifikace komponentů

-         benchmarking, sleduje trendy

-         spolupráce s ostatními členy týmu

-         zabezpečuje hladkou návaznost na zavedení do sériové výroby

-         zodpovídá za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku

Nabízíme

-         zázemí prosperující mezinárodní společnosti

-         práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů

-         motivující mzdové ohodnocení

-         nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvky na dojíždění, příspěvky na stravování, dny dovolené navíc)

-         možnost odborného a kariérního růstu

-         pracoviště: Nový Jičín

Požadavky

-         VŠ vzdělání technického směru

-         znalost CAD systému (Catia V5 výhodou)

-         PC - uživatelsky (MS Office – zejména Excel, PowerPoint)

-         schopnost týmové i samostatné práce

-         technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti

-         AJ podmínkou

-         ochota dalšího vzdělávání, hledat nová řešení

-         ŘP sk. B, ochota cestovat, flexibilita

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Moravskoslezský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Konstruktér, Vývojový konstruktér

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na životní pojištění

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • AutoCad - absolvent / začátečník
  • technické výkresy - absolvent / začátečník
  • technické myšlení - absolvent / začátečník
  • Catia - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému