Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Účetní správy nemovitostí (property)

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Hledáme účetní správy nemovitostí. Požadujeme praxi v oblasti účetnictví ve správě nemovitostí (property), aktivní znalost AJ, orientaci v nájemních smlouvách, MS Office,… Nabízíme práci na HPP, motivující systém odměňování, sick days, stravenky, jazykové kurzy, mobilní telefon,... Platové ohodnocení je 25 – 35 000 Kč/měs. v centru Prahy.

Požadavky:

-        praxe v oblasti účetnictví ve správě nemovitostí min. 2 roky

-        spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost, komunikativnost a organizační schopnosti

-        aktivní znalost AJ

-        orientace v nájemních smlouvách

-        znalost práce na PC – MS Office, SAP, Yardi - výhodou

Pracovní náplň:

-        podpora a koordinace fakturačního oddělení

-        příjem a evidence přijatých faktur od dodavatelů

-        účtování vydaných faktur

-        příprava zápočtů

-        důsledná a pečlivá fakturace

-        evidence úhrad z bankovních výpisů

-        spolupráce s externími účetními a daňovými poradci dle konkrétní požadavků účtovaného projektu

-        příprava a vytváření podkladů pro rozpočty a vyúčtování, business plánů

-        udržování dobrých vztahů s místní samosprávou a nájemci

-        komunikace s dodavateli a odběrateli

-        komplexní přehled a kontrola komunikace s nájemci ohledně pozdních plateb (upomínky) a podpora řízení špatných dluhů

-        podpora zajištění plynulého toku informací a dokumentů

-        příprava rozpočtu a plánů

Nabízíme:

-        stabilní zázemí velké společosti

-        motivující mzdové ohodnocení

-        práci na HPP

-        benefity (sick days, stravenky, jazykové kurzy, mobilní telefon,..)

-        příjemné pracoviště v centru Prahy

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bankovnictví a finanční služby
Profese: Účetní v oboru Finance

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému