Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost I & V Flat s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby).

místo výkonu práce: Logistický areál Soutpoint - hala B 66, Všechromy 251 63 Umachanov Adam, tel.: kontakt, e-mail: kontakt,osobně na základě objednání na uvedeném e-mailu nebo telefonu Přijímá, manipuluje a kontroluje zboží (nakládka/vykládka zboží). Průkaz na VZV (tzv. retrak) je výhodou, nikoliv podmínku. Lze dodělat v pracovním poměru. zajištěna doprava z Prahy autobusem společnosti, v případě osob ze vzdálenějších míst i ubytovna v Praze 4 U cizinců t tzv. třetích zemí pouze s trvalým pobytem Doprava na/z pracoviště, motivační bonusy za produktivitu, u studentů možnost realizovat stáž v podniku

Společnost

I & V Flat s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 500 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti I & V Flat s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost I & V Flat s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému