PŘÍPRAVÁŘ OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALIAZ - ocelové konstrukce, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - přípravář ocelových konstrukcí.

Konkrétně budete provádět: výkresy položek a dílců, výkresy sestav, se zaměřením na výkresy kotvení, úpravy modelů, výkazy materiálů, šroubů, kotvení, 3D modelování. Dále Vás na této pozici čeká hrubé seznámení se strukturou a postupem výroby, příležitostné návštěvy staveb a seznámení se s kreslícím programem TEKLA. Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí; Práce na HPP; Zajímavá práce v přátelském pracovním týmu; Odpovídající finanční ohodnocení; Možnost seberealizace a profesního rozvoje. Požadavky na uchazeče o práci: Vzdělání: VŠ/ SŠ vzdělání stavebního, popř. strojního zaměření Dovednosti: Praxe v oboru nutností; Uživatelská znalost MS Office a ACAD nutností; Flexibilita a vysoké pracovní nasazení. Jazykové znalosti: znalost cizího jazyka není vyžadována Kontakt pro zasílání životopisů: Ing. Eva Stránská, kontakt.

Společnost

ALIAZ - ocelové konstrukce, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

České mládeže 359, 460 08 Liberec 8 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALIAZ - ocelové konstrukce, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALIAZ - ocelové konstrukce, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému