SVÁŘEČ

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Praha, 25.000 Kč a víc

Pracovní náplň

  • svářecí metoda MIG, MAG a TIG

  • čtení výkresové dokumentace

  • zámečnické práce

Nabízíme

  • zázemí strojírenské společnosti

  • motivující finanční ohodnocení

  • firemní benefity

  • vzdělávací kurzy, školení

  • lokalita Praha

Požadujeme

  • vyučen

  • praxe na pozici svářeč

  • platný svářečský průkaz

  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost

  • chuť učit se nové věci

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Svářeč v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Svářeč, Svářeč kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • TIG - absolvent / začátečník
  • MIG - absolvent / začátečník
  • MAG - absolvent / začátečník
  • Svářečský průkaz CO - absolvent / začátečník
  • praxe - absolvent / začátečník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému