DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ PĚŠÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Doručovatelé listovních poštovních zásilek - doručovatel/ka listovní pěší.

Nástup ihned. I ABSOLVENT. Kontakt telefonicky v době 7:00-16:00hod. Bc. Klára Waischornová č.tel.kontakt, e-mail: kontakt. Hodíte se k nám, protože: jste aktivní a baví Vás procházky na čerstvém vzduchu, si dokážete svou práci zorganizovat, rád/a se setkáváte s lidmi a nerozhází Vás, pokud soused vstane levou nohou, si přejete doručit vše, co jste si zabalil/a, nevadí Vám zazvonit ještě jednou, když Vás klient neslyšel, pohled na počítač Vás nevyděsí, ve skříni máte schovaný minimálně výuční list. Jak bude vypadat váš pracovní den: Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely v Prostějově. Nezapomenete přibalit letáky a složenky. Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. Doručovat budete pěšky. Proč pracovat právě u nás? Jsme sehraný tým - vše potřebné Vás naučíme. Díky ranním směnám a volným víkendům Vám zbyde čas i pro Vás. Volno si užijete i o 5týdenní dovolené. Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.). Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou. Většinu práce můžete strávit na čerstvém vzduchu. Pravidelným pohybem se udržíte v kondici. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor, rekreace ve vlastních zařízeních.

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Janáčkova 3160, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Poštovní doručovatel v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému