Manipulační dělník ve slévárně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slévárna Kuřim, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - manipulační dělník ve slévárně.

Manipulační dělník ve slévárně má na starosti tyto úkoly: - přejímá přepočítáváním odlitky do skladu hotových produktů; - paletizuje a balí odlitky; - označuje nabalené produkty reklamní páskou; - konzervuje součástky opracované v hrubovně; - ukládá odlitky do předem označených prostorů; - nakládá odlitky přepravci; - je odpovědný za uložení nákladu dle pokynů řidiče; - přejímá a ukládá pomocný materiál pro práci související s potřebou expedice – skladu; - udržuje skladové plochy v přehledu a pořádku; - je odpovědný za uzamykání skladů a vjezdové brány na konci pracovní doby; - v případě výskytu zjevné vady odlitku tento odlitek nevyexpeduje a vrátí jej zpět ke kontrole; - předává podklady o převzatých a vydaných položkách dispečerovi; Pokud Vás pracovní pozice "Manipulační dělník" zaujala, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím mailu kontakt nebo se za námi zastavte osobně na adrese Kuřim, Blanenská 157, 664 34.

Lokalita pracoviště

Blanenská 157, 664 34 Kuřim (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

4.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slévárna Kuřim, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slévárna Kuřim, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému