pracovník do nákupního oddělení s IJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MONACO int. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - pracovník do nákupního oddělení s ij.

Náplň práce -zpracování podkladů pro objednávky zboží z Itálie, EU a tuzemska - koordinace dopravy zboží -agenda příjmu zboží -zpracování nabídek a péče o firemní zákazníky -podpora obchodního oddělení Požadovaný profil -min. SŠ vzdělání -znalost IJ slovem i písmem (denní komunikace v IJ) -znalost AJ výhodou -velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC -obchodní korespondence -komunikační schopnosti písmné a ústní podmínkou -práce v systému ABRA výhodou/ skladové hospodářství Nabízíme -zajímavou práci v dynamickém prostředí -možnost profesního růstu a osobního rozvoje -odpovídající finanční ohodnocení, motivující systém odměňování -práci na hlavní pracovní poměr -nástup ihned Impiegato per il reparto Import con italiano Capacit? richieste elaborazione dati per ordini dall'Italia e UE coordinamento trasporto merce ordinata caricamento magazzini merce ricevuta assistenza reparto commerciale Requisti richiesti istruzione min. Scuola superiore conoscenza lingua italiana parlata e scritta conoscenza lingua inglese ottima conoscenza uso PC corrispondenza commerciale ottima comunicazione parlata e scritta conoscenza sistema gestione magazzini Si offre "interessante impiego in ambiente dinamico "possibilit? di crescita professionale e personale "retribuzione adeguata "lavoro a tempo pieno "inizio immediato

Společnost

MONACO int. s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mladoboleslavská 902, 197 00 Praha 97 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Italština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MONACO int. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MONACO int. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému