Programátor/ka Visual FoxPro, Příbram

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost J.K.R. spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor/ka visual foxpro, příbram.

Pozice: Programátor Visual FoxPro, Příbram Jako člen dynamického programátorského týmu budete mít na starost vývoj informačního systému nad platformou Visual FoxPro. Vaším úkolem bude rozšiřování stávající funkcionality systému, programování zákaznických úprav, spolupráce na návrhu, implementaci a nasazení s ostatními vývojáři. Předpoklady : - znalost MS Visual Foxpro 9.0, znalost objektového programování - znalost Transact jazyka MS-SQL - znalost databázového návrhu - základní legislativní znalost ekonomických procesů Nové posily našeho týmu mohou od společnosti J.K.R očekávat: - zajímavou a náročnou práci v rostoucí firmě J.K.R. spol. s r.o. - firemní vzdělávací systém Interní Akademie - "učící se organizace" - zázemí silné společnosti spojené s osobní profesní perspektivou - odpovídající mzdové ohodnocení a bonusové složky mzdy Nástup od 1.12.2016. Mzda: 20 000,- Kč Profesní životopis s fotografií zašlete na e-mailovou adresu : kontakt . Platové podmínky dohodou! Místo výkonu práce:J.K.R. spol. s r.o., Žižkova č.p. 708, Příbram II

Společnost

J.K.R. spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Žižkova 708, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J.K.R. spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J.K.R. spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému