ZAPISOVATEL/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Okresní soud v Karlových Varech hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro zpracování textů - zapisovatel/ka.

Kontakt: POUZE e-mailem: kontakt Požadavky: Středoškolské vzdělání s maturitou, způsobilosti k právním úkonům, výpis z rejstříku trestů, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, občanská, morální a trestní bezúhonnost, strukturovaný životopis + motivační dopis, ochota pracovat, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita a vstřícnost, týmový duch, schopnost psát desetiprstou metodou. Pracovní doba: PO, ÚT, ČT, PÁ - 7.00 - 15.15 hod; ST - 7.30 - 17.00 hod, s možností využívat pružnou pracovní dobu.

Lokalita pracoviště

Moskevská 1163, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 350 - 17 920 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Okresní soud v Karlových Varech výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Okresní soud v Karlových Varech o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému