Manažer/ka prodejny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KT MK elbons s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu - manažer/ka prodejny.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem Do nově otevřené prodejny v Ostravě hledáme přirozeného leadra, který dokáže efektivně řídit tým obchodníků a je proklientsky a obchodně orientovaný. Co můžete očekávat na této pozici: Budete dohlížet nad plynulým chodem obchodního místa Denně budete komunikovat s týmem prodejců ve snaze podpořit jejich obchodní výsledky Budete mít možnost být denně v kontaktu se zákazníky pro lepší řízení výsledků obchodního místa Budete podporovat svými zkušenostmi nejen nováčky v době adaptace, ale také zkušené obchodníky to vše za silné podpory společnosti Budete prohlubovat své manažerské dovednosti ve všech oblastech (řízení a motivace týmu, personální řízení, rozhodování a plánování podpůrných činností pro zajištění obchodních výsledků, atd.) Jaké byste měl/a mít zkušenosti a dovednosti? Měl/a byste mít zkušenosti s řízením obchodního týmu a jeho motivací Hledáme kolegu, který má obchod v krvi a chce se v tomto směru realizovat Zodpovědnost, samostatnost či odolnost vůči stresu jsou vlastnosti, pro tuto pozici nezbytné, tak jako komunikativnost, asertivita nebo rozhodnost Pozitivní a férový přístup a schopnost dotahovat věci do konce Co od nás za svou práci dostanete: Atraktivní fixní mzdu navýšenou o bonusovou složku v závislosti na obchodních výsledcích Práci na HPP v dynamicky rostoucí společnosti Možnost vlastní seberealizace v manažerské pozici Možnost spolupráce a rozvoji dlouhodobých obchodních cílů Práci v moderním a technicky vybaveném prostředí zcela nově otevřeného obchodního místa Zaměstnanecké benefity (zvýhodněné produkty společnosti, volnočasová Multisport karta, stravné a občerstvení na pracovišti, zvýhodněné tarify u partnerského mobilního operátora, týmové a celofiremní aktivity, …)

Společnost

KT MK elbons s. r. o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí odbytu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KT MK elbons s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KT MK elbons s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému