Obchodní specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KT MK elbons s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - obchodní specialista/tka.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem Baví tě komunikace s lidmi? Zajímají tě novinky a trendy v oblasti moderních technologií? Myslíš si o osobě, že máš obchodní talent nebo chceš svou kariéru v obchodě nastartovat? U nás můžeš realizovat své ambice. Na nově otevřené obchodní místo hledáme fajn kolegy do týmu. Jsme více kamarádi než kolegové a rádi mezi sebou uvítáme nové tváře. Co tě bude v práci čekat? Zaškolení nejen na produkty, ale také na obchodní či komunikační dovednosti Budeš v denním kontaktu s příchozími zákazníky řešit jejich požadavky, přání a dotazy či reklamace Budeš zajišťovat objednávky a administrativu s tím spojenou Budeš úzce spolupracovat s kolegy a vedoucím prodejny k plynulému chodu prodejny a příjemné atmosféře Jaké byste měl/a mít zkušenosti a dovednosti? Zkušenosti s prodejem či komunikace se zákazníky Pozitivně laděná osobnost, vstřícnost a zodpovědnost Komunikační dovednosti, obchodní duch a orientace na výsledek by ti rozhodně chybět neměly Aktivní přístup k práci a zájem o obchodí činnost Co od nás za svou práci dostanete: Práci na HPP u moderní společnosti s přátelskou atmosférou Fixní mzdu s atraktivní variabilní složkou Možnost prohloubení obchodních dovedností a příležitost ke kariérnímu růstu Práci v moderním a technicky vybaveném prostředí zcela nově otevřeného obchodního místa Atraktivní systém zaměstnaneckých benefitů (zvýhodněné produkty společnosti, volnočasová Multisport karta, stravné a občerstvení na pracovišti, zvýhodněné tarify u partnerského mobilního operátora, týmové a celofiremní aktivity, …)

Společnost

KT MK elbons s. r. o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KT MK elbons s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KT MK elbons s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému