SW tester

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - sw tester.

MV: Třebohostická 987/5,100 00 Praha 10-Strašnice Kontakt: Ing.A.Radonská, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadavky: pokročilá znalost AJ, základy práce v Linuxu, znalost fungování TCP/IP sítí, výhodou je znalost základů programování (Java, Bash, Python) a agilních metodik (SCRUM) Zam.výhody: Týden dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravování

Lokalita pracoviště

Třebohostická 987, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému