Péče o zákazníky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Safe Trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - péče o zákazníky.

Hledáme člověka s velkou dávkou empatie a přirozenou chutí pomáhat lidem na pozici "péče o zákazníky". Vašim posláním bude naplňovat naši vizi "doručovat více spokojenosti" a věřímE, že díky tomu budete na svou práci hrdi. Možnost kariérního růstu na pozici vedoucí oddělení péče o zákazníky. - Nástup: ihned - Mzda: 17.000 Kč / měsíc Náplň práce: - zodpovědnost za fungování oddělení péče o zákazníky - odpovídání na emaily, vyřizování telefonů - překvapování našich zákazníků - řešení aktuálních problémů - vedení malého týmu brigádníků (zaučení, kontrola, podpora) Požadavky: - min. maturita, ale preferujeme VŠ - skvělé komunikační dovednosti - empatie, spolehlivost, pečlivost, inteligence - chuť pomáhat lidem - ambice a chuť pracovat na osobním růstu Máte zájem? Pokračujte podle instrukcí na našich stránkách: kontakt/index.php?pracovni_mista&detail=9

Společnost

Safe Trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sirotčí 605, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Safe Trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Safe Trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému