Všeobecní administrativní pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Státní zemědělský intervenční fond hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - všeobecní administrativní pracovníci.

Místo výkonu práce: Ve Smečkách 801/33, 11000 Praha 1. Kontaktní osoba: paní Heverlová Aneta Mgr., e-mail: kontakt. Požadavky - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, Popis práce Referent: - nastavuje systém kontrol projektových opatření PRV 2014-2020 v rámci opatření M19 LEADER a M16 Spolupráce, - zpracovává a aktualizuje metodiky pro administraci žádosti o platbu včetně kontrol fyzické realizace projektů v PRV 2014-2020 v souladu se stanovenými předpisy, - vypracovává a aktualizuje Směrnice pro oblast kontrol projektových opatření PRV (včetně administrace žádosti o platbu), - metodicky řídí provádění kontrol projektů projektových opatření PRV na RO SZIF, - provádí proškolení příslušných zaměstnanců RO SZIF z této oblasti. Nabízíme - služební poměr na dobu neurčitou - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den - pružná služební doba - zajímavá a pestrá práce v mladém, přátelském a inspirativním týmu - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů) - stabilitu zaměstnání - mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu

Lokalita pracoviště

Ve Smečkách 801, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 450 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Státní zemědělský intervenční fond výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Státní zemědělský intervenční fond o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému