STPA CZ s. r. o. je personální agentura působící v České republice v oblasti zajišťování kompletních služeb outsourcingu - pronájmu pracovních sil. Dlouhodobá praxe a bohaté zkušenosti nám umožňují poskytnout profesionální služby na nejvyšší úrovni. Cílem společnosti je zabezpečit potřebné množství kvalifikovaných pracovníků v různých oborech hospodářské činnosti pro výkony práce dle požadavků odběratelů.

Operátor výroby-práce s ubytováním v Mladé Boleslavi 110 Kč,- čistého hod./mzda.

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

nástupní hodinová mzda 100 Kč, – Čistého po zkušební době 110 Kč, – Čistého

Naše nabídka:
práce na hlavní pracovní poměr
nástupní hodinová mzda 100 Kč, – Čistého
po zkušební době 110 Kč, – Čistého
práce na třísměnný provoz: ranní, odpolední, noční
Bonusy:
od mistra 0 až 10 Kč, – brutto
Za každou sobotu 500 Kč, - brutto + hodiny za směnu
6.noční 1000 Kč, - brutto + hodiny za směnu
doprava do zaměstnání zdarma
možnost příspěvku na ubytování
možnost ubytování pro páry
možnost čerpání záloh
možnost přesčasů
Pracovní náplň:
výroba výplní do autosedaček z polyuretanové pěny
jedná se o nenáročnou manuální práci v taktu
místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Požadavky:
dobrá nálada :)
nepožadujeme vzdělání – zaučíme každého z Vás :)

Společnost

STPA CZ s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Moravskoslezský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Montážní dělník v oboru Výroba

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (2 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STPA CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STPA CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému