bezpečnostní pracovník - dispečer/ka Škoda Plzeň

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SECURITAS ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - bezpečnostní pracovník - dispečer/ka škoda plzeň.

Náplň práce: práce v nepřetržitém provozu (12 hod. směny - den/noc) evidence docházky zaměstnanců evidence vstupů/vjezdů do průmyslového areálu Škoda reakce na poplachové stavy (EZS, EPS) koordinace pracovního týmu na směně řešení mimořádných situací na objektu komunikace se zástupcem klienta Nabízíme: místo výkonu práce: areál Škoda Plzeň stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti pracovní poměr na dobu neurčitou odpovídající mzdové ohodnocení (od 85,- Kč/hod.) Požadujeme: znalost práce na PC dobré komunikační schopnosti spolehlivost, samostatnost zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost ochotu pracovat denní a noční služby Nástup: ihned nebo dohodou

Společnost

SECURITAS ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeň 1, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SECURITAS ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SECURITAS ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému