Obsluha tabulových nůžek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VS steel s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - obsluha tabulových nůžek.

Místo výkonu práce: Lhotky č.p. 48 294 06 Březno u Mladé Boleslavě Prvotní kontakt: emailem: kontakt Dělení ocelových plechů na rozměry dle požadavků zákazníka, nutná manuální zručnost, zodpovědnost a pracovitost, částečná znalost práce na PC, schopnost týmové práce. Zaměstnanecké výhody: možnost samostatné práce, příležitost podílet se na zakázkové výrobě pro tuzemské i zahraniční společnosti.

Společnost

VS steel s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lhotky 48, 294 06 Březno u Mladé Boleslavě, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 200 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

17.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VS steel s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VS steel s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému