ÚDRŽBA FOREM

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení - údržba forem.

ÚDRŽBA FOREM - PP na dobu určitou 6 měsíců, poté prodloužení na dobu neurčitou; nástup možný ihned; nepřetržitý provoz - Náplň práce: čištění forem, drobná oprava forem, montáž demontáž, kontrola fyzického stavu forem, komplexní údržba forem - Požadujeme: min. vyučení - Nabízíme: stravenky (90,- Kč), dovolenou 25 dní, narozeninové benefity Práce je vhodná i pro absolvent/-tky. - V případě zájmu kontaktujte: Hnátová Jana, tel.: kontakt(volejte v pracovní dny 6:00 - 14:30 hod.), e-mail: kontakt

Společnost

Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Polní 224, 504 01 Nový Bydžov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému