Technik bezpečnostních systémů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELTES,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - technik bezpečnostních systémů.

Místo výkonu práce: Praha a okolí Vzdělání: střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik elektrotechnických zařízení a střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik zabezpečovací techniky, střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru elektronika, střední vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru elektronika, střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru elektrotechnika a střední vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru elektrotechnika. Náplň práce: Instalace kabelových rozvodů, montáže a oživování poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů (PZTS), montáže a oživování přístupových a docházkových systémů vč. biometrie (ACS), montáže a oživování kamerových systémů (CCTV), montáže a oživování audio a video dveřních systémů a systémů přivolání pomoci, připojování ústředen na dohledová poplachová a přijímací centra (DPPC, PCO), funkční zkoušky a programování poplachových systémů, opravy, údržba a servis poplachových systémů. Znalosti: technické bezpečnostní systémy, vysílací, telekomunikační, radiokomunikační a další spojovací zařízení a systémy, elektrotechnika, elektrotechnické materiály, vodiče, kabely, technické kreslení v elektrotechnice, měření elektrických veličin, vnitřní elektrické rozvody a silnoproudá zařízení, sdělovací a zabezpečovací technika a systémy. Dovednosti: Kladení elektrických kabelů, montáž, rekonstrukce a zapojování elektroinstalací, elektrických rozvodů a zařízení, měření elektrických veličin, vyhodnocení naměřených hodnot, sestavování, montáž, opravy, rekonstrukce, zapojování a oživování zabezpečovacích a sdělovacích systémů, signalizační, vysílací a řídicí techniky, sestavování, montáž, zapojování a oživování elektrických slaboproudých rozvodů a jejich součástí a zařízení včetně připojení k napájecí soustavě, orientace v technické dokumentaci a normách a používání této dokumentace při montáži a zapojování slaboproudých zařízení, montáž zabezpečovacích systémů Další požadavky: oprávnění k řízení motorových vozidel min. skupina B, Výpis z rejstříku trestů, ochota podstoupit prověrku Národním bezpečnostním úřadem na stupeň "D", její získání v průběhu zkušební lhůty je podmínkou pracovního poměru, vyhláška č. 50/1978 Sb., par. 6, 7 (uchazeč pokud nemá musí doplnit v průběhu zkušební lhůty), jazyková způsobilost v češtině, jazyková způsobilost v angličtině, právní způsobilost Výhody:Mobilní telefon, PC, služební auto pro soukromé užívání, stravné

Společnost

ELTES,s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradská 186, 198 00 Praha 98 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50 - §6
  • vyhláška 50 - §7

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELTES,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELTES,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému